Вертикальні кути. Розв’язування задач - Мої статті - Каталог статей - Персональний сайт
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.03.2017, 23:07

Сайт вчителя математики Наголюк З.І.

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [3]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 111
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Вертикальні кути. Розв’язування задач

Урок № 8

Тема уроку:      Вертикальні кути. Розв’язування  задач.

Мета уроку:     Закріпити знання учнів означення вертикальних кутів, теореми про рівність

вертикальних кутів. Формувати вміння і

навички знаходити вертикальні кути на малюнку і будувати їх. Сприяти розвитку вміння усного та напівусного розв’язування задач за допомогою готових  малюнків з умовами.

Тип уроку:         Урок формування знань умінь та навичок

Обладнання уроку: креслярські інструменти, модель вертикальних кутів, мультимедійне

                               обладнання, комп’ютери, вчительська презентація «Вертикальні кути»

Хід уроку

1.       Організація роботи класу

2.       Перевірка домашнього завдання. Учні з місця коментують знайдені результати.

Три учні біля дошки розв’язують задачі, аналогічні домашнім, з умовою на готових малюнках (на екран проектується слайд 2).

1)      Один з кутів, утворених при перетині двох прямих, на 100  більший від іншого. Знайдіть всі кути, що утворилися.

2)      Один з кутів, утворених при перетині двох прямих дорівнює 800 . Знайти решту кутів.

3)      Два кути, що утворилися при перетині двох прямих, відносяться як 2:7. Знайдіть всі кути, що утворилися

   

3.       Актуалізація опорних знань учнів

1)      В ході перевірки учні повинні сформулювати означення вертикальних кутів, вивчену на попередньому уроці теорему про вертикальні кути, усно довести теорему про вертикальні кути за готовим малюнком.

2)      Усне розв’язування вправ. Малюнки з умовами проектуються на екран Слайди №13,14 (задачі 10, 11).

  

4.       Мотивація навчальної діяльності учнів. Повідомлення теми, мети уроку.

5.       Інструктаж з правил роботи за комп’ютером, правил перегляду слайдів.

6.       Розв’язування  задач за готовими малюнками. Учні – асистенти допомагають учням працювати з комп’ютерами, допомагають учителю перевіряти результати розв’язування задач учнями

1). Коментоване (учителем) розв’язання задачі 13, 14 (слайди №15,16)

2). Коментоване (учнями) розв’язання задачі 15,16,(17) (слайди №17,18, 19)

3). Робота в парах. Розв’язання задачі 18, (19) (слайди №20, 21,22).

4). Самостійне розв’язання  задач 21,22 (слайди №23, 24)

                Учні заповняють картку результатів роботи (відповіді до розв’язуваних задач), здають їх

учителю

7.       Підсумок уроку. Завдання додому: Читати §6, виконати вправи № 99, 101, 103.

Слайд 2


 

Категорія: Мої статті | Додав: Іванівна (09.02.2012) | Автор: Наголюк Зоя Іванівна E
Переглядів: 1580 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz